SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 ul. Św. Wojciecha 20
LEKTORAT JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 12 ZAJĘĆ PO 1 GODZ.– BEZPŁATNIE, Sala nr 20, Prowadząca: mgr A.Messyasz
Poniedziałek: godz.15.30 -16.15 I grupa pocz.: 26.02, 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 6.05, 13.05, 20.05, 27.05;
godz.16.20 – 17.05 IV gr. śr. zaaw.: 26.02, 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 6.05, 13.05, 20.05, 27.05;
godz.17.10 – 17.55 V gr. mało zaaw.26.02, 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 6.05, 13.05, 20.05, 27.05;;
Czwartek : godz. 15.30 - 16.15 II grupa - zaaw.: 29.02, 7.03, 14.03, 21.03, 4.04, 11.04, 18.04, 25.04, 9.05, 23.05, 6.06, 13.06;
godz.16.20 - 17.05 III grupa śr. zaaw.:29.02, 7.03, 14.03, 21.03, 4.04, 11.04, 18.04, 25.04, 9.05, 23.05, 6.06, 13.06;
LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 12 ZAJĘĆ PO 1,5 GODZ.– BEZPŁATNIE, Sala NR 26, Prowadząca: mgr Aneta Hinzmann
Poniedziałek: godz. 16.15 – 17.25: 26.02, 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 6.05, 13.05, 20.05, 27.05;
MIEJSKI DOM KULTURY
SEKCJA TAŃCA HULA – 13 ZAJĘĆ PO 1,5 GODZ. – 59 ZŁ ZA SEMESTR Sala kinowa, Prowadząca: inż. Longina Gołuńska
Wtorek :godz.12.00 - 13.30 27.02, 5.03, 19.03, 9.04, 16.04, 23.04, 30.04, 7.05, 14.05, 21.05, 28.05, 4.06, 11.06;
WARSZTATY PLASTYCZNE – 6 ZAJĘĆ PO 2 GODZ. – 55 ZŁ ZA SEMESTR Galeria, Prowadzący: mgr Ryszard Dereżyński
Wtorek: godz. 10.00 - 12.00 5.03, 19.03, 2.04, 16.04, 30.04, 7.05;
KOŁO ŚPIEWACZE – ZAJĘCIA PO 1 GODZ. BEZPŁATNIE poniedziałki: godz.18.00 Warsztaty, Prowadzący: dr Tomasz Kotwica
SEKCJA REGIONALNA - 4 ZAJĘCIA PO 1 GODZ. – Galeria, Koordynator mgr Zofia Zawol i mgr Natalia Byczyńska
Czwartek: godz. 16,00 – 17,00 8.02, 14.03, 11.04, 9.05;
MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA, UL. ŚREDNIA 18
SPOTKANIA Z POEZJĄ – 4 ZAJĘCIA PO 1,5 GODZ. BEZPŁATNIE - Prowadząca: Jadwiga Mianowska
Czwartek: godz. 14.30 – 16.00 7.03, 4.04, 2.05, 6.06;
HISTORIA SZTUKI – 4 ZAJĘCIA PO 2 GODZ. – 14 ZŁ ZA SEMESTR, Prowadząca: mgr Joanna Drążkiewicz
Czwartek: godz. 15.30 – 17.00 21.03, 18.04, 16.05, 13.06;
AQUAPARK
BASEN – 12 ZAJĘĆ PO 1 GODZ.– OSOBY Z GMINY WĄGROWIEC I MIASTA WĄGROWIEC – BEZPŁATNIE, POZOSTALI I OSOBY UCZĘSZCZAJĄCE NA BASEN 2 RAZY W TYGODNIU 96ZŁ ZA SEMESTR
Środa: godz. 12.00 - 13.00 I grupa: 28.02, 6.03, 13.03, 20.03, 3.04, 10.04, 17.04, 24.04, 8.05, 15.05, 22.05, 5.06;
Piątek: godz. 12.00 - 13.00 II grupa: 1.03, 8.03, 15.03, 22.03, 5.04, 12.04, 19.04, 26.04, 10.05, 17.05, 24.05,7.06;
Piątek: godz. 20.00 – 21.00 III grupa: 1.03, 8.03, 15.03, 22.03, 5.04, 12.04, 19.04, 26.04, 10.05, 17.05, 24.05,7.06;
AEROBIK W WODZIE– 12 ZAJĘĆ PO 45 MIN.- OSOBY Z GMINY WĄGROWIEC I MIASTA WĄGROWIEC – BEZPŁATNIE, POZOSTALI 156 ZŁ ZA SEMESTR Prowadząca: mgr Marzena Zabłocka
Czwartek: godz. 18.10 - 18.55 29.02, 7.03, 14.03, 21.03, 4.04, 11.04, 18.04, 25.04, 9.05, 16.05, 23.05, 6.06;
GROTA SOLNA – 12 ZAJĘĆ PO 45 MIN.– OSOBY Z MIASTA WĄGROWIEC – BEZPŁATNIE, POZOSTALI 72 ZŁ ZA SEMESTR
Poniedziałek: godz. 9.00 - 9.45 I grupa: 26.02, 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 6.05, 13.05, 20.05,27.05;
Poniedziałek: godz.10.00 - 10.45 II grupa 26.02, 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 6.05, 13.05, 20.05,27.05;
Poniedziałek: godz.11.00 - 11.45 III grupa: 26.02, 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 6.05, 13.05, 20.05,27.05;
Poniedziałek: godz.12.00 - 12.45 IV grupa: 26.02, 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 6.05, 13.05, 20.05,27.05;
ZAJĘCIA W INNYCH OBIEKTACH
ĆWICZENIE PAMIĘCI – 6 ZAJĘĆ PO 2 GODZ. -66 ZŁ ZA SEMESTR. Prowadząca mgr Ewelina Kuzio, PHUS, ul. Żeromskiego 1 A
Poniedziałek : godz. 12.00 - 13.30 4.03, 18.03, 8.04, 22.04, 6.05, 20.05;
SEKCJA PILATES –12 ZAJĘĆ PO 45 MIN.- OSOBY Z GMINY WĄGROWIEC I MIASTA WĄGROWIEC – BEZPŁATNIE, POZOSTALI I OSOBY UCZĘSZCZAJĄCE NA PILATES 2 RAZY W TYGODNIU 112 ZŁ ZA SEMESTR Prowadząca: mgr Alicja Brewińska, Balance Studio Zdrowia Nad Nielbą 37 A /wejście od ulicy Rzecznej/
Poniedziałek: godz.15.00 – 15.45 I grupa: 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 6.05, 13.05, 20.05, 27.05, 3.06;
Poniedziałek: godz.15.55 – 16.40 II grupa: 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 6.05, 13.05, 20.05, 27.05, 3.06;
Środa: godz.14.50 – 15.35 III grupa: 6.03, 13.03, 20.03, 27.03, 3.04, 10.04, 17.04, 24.04, 8.05, 15.05, 22.05, 29.05;
Środa: godz. 15.45 - 16.30 IV grupa: 6.03, 13.03, 20.03, 27.03, 3.04, 10.04, 17.04, 24.04, 8.05, 15.05, 22.05, 29.05;
Środa: godz. 16.40 - 17.25 V grupa: 6.03, 13.03, 20.03, 27.03, 3.04, 10.04, 17.04, 24.04, 8.05, 15.05, 22.05, 29.05;
Środa: godz. 17.35 – 18.20 VI grupa: 6.03, 13.03, 20.03, 27.03, 3.04, 10.04, 17.04, 24.04, 8.05, 15.05, 22.05, 29.05
Piątek: godz. 16.40 – 17.25 VII grupa: 15.03, 22.03, 29.03, 5.04, 12.04, 19.04, 26.04, 10.05, 17.05, 24.05, 7.06, 14.06;
JOGA –12 ZAJĘĆ PO 1 GODZ –OSOBY Z GMINY WĄGROWIEC I MIASTA WĄGROWIEC - BEZPŁATNIE ,POZOSTALI I OSOBY UCZĘSZCZAJĄCE NA JOGĘ 2 RAZY W TYGODNIU 78 ZŁ ZA SEMESTR - Szkoła Podstawowa, ul. Kolejowa 14, Prowadząca: mgr Justyna Gronek
Wtorek : godz.16.30 – 17.30 I grupa: 27.02, 5.03, 12.03, 19.03, 26.03, 9.04, 16.04, 23.04, 7.05, 21.05, 28.05, 4.06;
Wtorek: godz. 17.40 – 18.40 II grupa 27.02, 5.03, 12.03, 19.03, 26.03, 9.04, 16.04, 23.04, 7.05, 21.05, 28.05, 4.06;
Wtorek: godz. 18.50 – 19.50 III grupa: 27.02, 5.03, 12.03, 19.03, 26.03, 9.04, 16.04, 23.04, 7.05, 21.05, 28.05, 4.06;
Piątek /płatne/: godz. 15.15 -16.15 IV grupa: 1.03, 8.03, 15.03, 22.03, 5.04, 12.04, 19.04, 26.04, 10.05, 17.05, 24.05, 7.06;-OSiR
WARSZTATY RĘKODZIEŁA 8 ZAJĘĆ PO 2 GODZ Prowadząca: Wanda Szewczyk
Wtorek: godz. 14.00 – 16.00 27.02, 12.03, 19.03, 9.04, 23.04, 7.05, 21.05, 4.06; Dzienny Dom Seniora
SEKCJA ROWEROWA - 6 ZAJĘĆ PO 2 GODZ Zbiórka grupy – ul. Brzozowa, Prowadząca: Maria Lalik
Piątek: godz. 14.30 – 16.30 5.04, 12.04, 19.04, 26.04, 10.05, 17.05;
SEKCJA TURYSTYCZNA – 4 ZAJĘCIA PO 1 GODZ.– WIELSPIN Koordynator: Krystyna Kopiejewska
Czwartek: godz. 16.30 – 17.30 29.02, 21.03, 25.04, 23.05;
TANIEC LATYNOAMERYKAŃSKI - 12 ZAJĘĆ PO 1 GODZ.-OSOBY Z MIASTA WĄGROWIEC – BEZPŁATNIE, POZOSTALI 96 ZŁ ZA SEMESTR - Mała Sala OSiR Prowadząca: mgr Małgorzata Wieczorek
Środa: godz. 10.30 – 11.30 28.02, 6.03, 13.03, 20.03, 3.04, 10.04, 17.04, 24.04, 8.05, 15.05, 22.05, 5.06;
SIŁOWNIA – 8 ZAJEĆ PO 1 GODZ. /13.01 – 23.03/– KARNET ZA 60 ZŁ ORAZ 8 ZAJĘĆ PO 1 GODZ. /6.04-15.06/ - KARNET ZA 60 ZŁ
OSiR I PIĘTRO, UL. KOŚCIUSZKI 59
Sobota: godz. 11.00 – 12.00 13.01, 20.01, 3.02, 10.02, 24.02, 2.03, 16.03, 23.03;
Sobota: godz. 11.00 – 12.00 6.04, 13.04, 27.04, 11.05, 18.05, 1.06, 8.06, 15.06;
Telefon kontaktowy do stowarzyszenia: 725461069 Strona internetowa: www.wutw.wagrowiec.pl
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 luty 2024 15:13